Naspäť / Nohavice pre masérov v univerzálnej veľkosti

Základné údaje

Cena s DPH: 25,00 €
Dostupné prevedenie: one size
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Tradičné thajské nohavice ideálne pre masérov a wellness profesionálov, ktorí hľadajú pohodlný a funkčný pracovný odev. Tieto nohavice sú navrhnuté v univerzálnom rybárskom štýle, ktorý je známy svojou priedušnosťou a voľnosťou pohybu. Prepracovaný vzor na nohaviciach v elegantnej zlato hnedej farebnej kombinácii je zárukou jedinečného a autentického vzhľadu.

Tradičný thajský rybársky štýl je typický širokými nohavicami voľného strihu a individuálne nastaviteľným pásom, ktorý sa prispôsobí rôznym veľkostiam a tvarom tela.
Nohavice sú vyrobené z kvalitnej, ľahkej a priedušnej bavlny, ktorá zaručuje pohodlie aj pri dlhodobom nosení. Ľahký a priedušný materiál v kombinácii s voľným thajským strihom zabezpečujú maximálny komfort počas celého dňa. Výhodou je aj jednoduchá údržba, vhodná na pranie v práčke pri nízkych teplotách, pričom košeľa si zachováva farby a tvar.

Nohavice sú ideálnou voľbou pre masérov, fyzioterapeutov a iných odborníkov v oblasti wellness, ktorí hľadajú funkčnú a esteticky príjemnú pracovnú uniformu. 

K nohaviciam máme v ponuke aj tradičné thajské košele SAMUI.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36