Doprava

DODACIE PODMIENKY

 

Poplatky za prepravu, dobierku, balné a možnosti platieb

1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo na dobierku si za dopravné účtujeme:

a) pri doprave Slovenskou poštou službou Balík na poštu s doručením 3 prac. dní po expedícii z nášho skladu - 3 € ( služba je dostupná len pre zákazníkov zo Slovenska a pre objednávky v hodnote tovaru do 70 EUR)

b) pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením v rámci celej SR do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu nasledovne ( platné len pre zákazníkov zo Slovenska ) :
* objednávky v hodnote do 330 EUR - 4 €
* objednávky v hodnote nad 330 EUR - bez poplatku

c) pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením v rámci celej ČR do 3 pracovných dní po expedícii z nášho skladu nasledovne ( platné len pre zákazníkov z Českej republiky ) - 6 €

2. Pri zvolení možnosti platba v hotovosti pri osobnom odbere tovaru priamo na adrese našej prevádzky SOBA s.r.o., Hraničná 2, 04001 Košice , je platba bez poplatku.

3. Poplatok za doručenie tovaru na dobierku Slovenskou poštou alebo kuriérskou službou sú 1,80 €. Minimálna hodnota tovaru objednávaného na dobierku musí byť 10 EUR , alebo platba za objednaný tovar musí byť uhradená vopred , prostredníctvom bankového prevodu, na základe nami vystavenej a e-mailom zaslanej zálohovej faktúry. Platba na dobierku znamená, že platba je realizovaná v hotovosti klientom v okamihu doručenia zásielky kuriérskou službou alebo na pošte klienta.

4. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.


DOPORUČUJEME !!!
Pokiaľ obdržíte od nás , prípadne od nášho kuriéra info-mail, že Vám bol tovar odoslaný, ale vy ho v priebehu nasledujúcich 2–3 pracovných dní neobdržíte, čo najskôr nás prosím kontaktujte na čísle 00421/ 55/ 62 552 61  resp. e-mailom soba@soba.sk . Potvrdíme vám odoslanie zásielky a poskytneme podacie číslo nedodanej zásielky a telefonický kontakt na kuriérsku službu vo vašom meste . Podobne je to aj pri využití služieb Slovenskej pošty - pokiaľ tovar nemáte oznámený do 4 dní po jeho odoslaní , poskytnem vám podacie číslo zásielky, ktoré si môžete následne vyžiadať na príslušnom oddelení Vašej pošty, prípadne na stránke www.posta.sk. Stáva sa, že pošta nedoručí adresátovi oznámenie o zásielke a potom ju ako nevyžiadanú vráti späť k odosielateľovi.

Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36