NOVÉ ZLOŽENIE MASÁŽNYCH OLEJOV

ZLOŽENIE MASÁŽNYCH OLEJOV SME ZDOKONALILI PRESNE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV 

Nové zloženie masážnych olejov s čistým prírodným olejom zo semienok slnečnice a hrozna, v kombinácii s čistým esenciálnym olejom alebo kvalitnou parfémovou zložkou je navyše obohatené o prírodný vitamín E, ktorý pokožku vyživuje a hydratuje.

Vyskúšajte niektorý z našich masážnych olejov, tentokrát vo vylepšenom zložení a v nádherných vôňach: obľúbená citrónová tráva a lotos, nezabudnuteľný jasmín, osviežujúca mäta, prehrievajúci zázvor, exotické pomelo, liečivá modrá kamilka, jemná vanilka, voňavá škorica, osviežujúci bergamot a citrón, ukľudňujúca levanduľa, exotické kvetinové arómy ylang-ylang alebo frangipani, jemná ruža, ukľudňujúci biely alebo zelený čaj, či aromatické cédrové drevo.
Navyše, počas celého roka u nás nájdete rôzne sezónne druhy masážnych a kúpeľných olejov v limitovaných edíciách, pre Vaše ešte väčšie potešenie.

Nové balenia masážnych olejov a praktické dávkovacie pumpičky použiteľné na všetkých našich olejových fľašiach sú už len nepatrným detailom pre dotvorenie celkovej harmónie Vašich obchodných prevádzok alebo domovov.

 

masazny_olej_soba.jpg


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36