NOVINKY

Novinky, ktoré potešia a skrášlia.

Ajurvédské elementové oleje sú jedným z hlavných produktov v ajurvédskej medicíne. Ajurvéda je starodávny indický systém liečenia, ktorý sa zameriava na dosiahnutie rovnováhy tela, mysle a ducha. V ajurvéde sa verí, že každý človek je zložený z piatich základných prvkov a na povzbudenie každého prvku je potrebné používať špeciálne prípravky namiešané v súlade s vlastnosťami tohto prvku.
Výroba ajurvédskych olejov je mimoriadne náročná na vstupné materiály, ich šetrné spracovanie a následne skladovanie, čo sa nám podarilo splniť a výsledkom sú tieto úžasné ajurvédske oleje v 4 rôznych prevedeniach. Ajurvédske elementové oleje sú vytvorené z kombinácie rôznych bylinných, rastlinných a prírodných extraktov, špeciálne namixovaných pre daný typ elementu / prvku. Každý olej má svoje originálne vlastnosti a jedinečné účinky na telo a myseľ.  Kliknutím TU si urobte rýchly test a zistite, aký element je ten Váš.

element_oleje.jpg
Ponuku tradičných thajských vankúšov sme doplnili o nové farby, tvary a veľkosti. Absolútnou novinku v ponuke sú japonské meditačné a joga vankúše ZAFU a meditačné podložky v nádherných thajských motívoch.

zafu_soba7.jpg

Kvalitná výplň zo 100% prírodného vlákna KAPOK je pri všetkých našich vankúšoch samozrejmosťou. 
Kapok je špeciálne prírodné, rýchloschnúce, pružné a nadnášajúce vlákno odolné voči vlhkosti.
Vlákno obsahuje lignín, drevitú rastlinnú látku a celulózu.
Je to neelastické vlákno, ktoré je na bežné pradenie príliš krehké, no váži len jednu osminu váhy bavlny. 

kapok3.jpgObľúbený sortiment drevených masážnych pomôcok sa nám podarilo doplniť novými skvelými výrobkami. V ponuke nájdete klasické valcové masážne paličky na masáž nôh a chodidiel, originálnu pomôcku na celotelovú reflexnú masáž GUA-SHA alebo vynikajúci drevený roller na uvoľňujúcu masáž chrbta. Pravidelné používanie týchto masážnych pomôcok uvoľňuje svalové napätie, stimuluje akupresúrne body, zlepšuje cirkuláciu a zmierňuje stres a úzkosť. Vyskúšajte a uvidíte, prečo sa nám stále tak rýchlo vypredajú. 
palicky_mix.jpg
 

Samozrejme, noviniek máme ešte veľa a ich kompletnú ponuku nájdete už teraz na stránke v časti NOVINKY .

 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36