NOVINKY


NOVINKY, KTORÉ POTEŠIA AJ SKRÁŠLIA.

Za nás je jednoznačne najočakávanejšou novinkou za studena lisovaný 100% moringový olej. Tento farbou zlatý olej je určený na starostlivosť o pleť, pokožku tela a na výživu poškodených vlasov. Zázračné účinky oleja objavíte v každej jeho kvapke, pretože olejček má skutočne veľkú výdatnosť a výsledky sa dostavujú už po pár dňoch jeho použitia. Náš moringový olej je balený v praktickom 10ml. balení spolu s aplikátorom a tak ho môžete mať stále so sebou. Vyskúšajte a uvidíte, že ho už z ruky nepustíte.

soba_moringa1.jpg


Mimoriadne voňavou novinkou je aj nová edícia bylinkových masážnych gulí, tentokrát v originálnom levanduľovom prevedení.  Levanduľová guľa je jedinečným mixom levanduľových kvietkov, levanduľového esenciálneho oleja, lístkov z citrónovej trávy, tamarindu, citronovníka a kurkumy. Pri jej výrobe sme kládli dôraz na kvalitné zloženie a jemné vyváženie jednotlivých ingrediencií. Popri klasickej thajskej bylinkovej, kokosovej alebo ílovej masážnej guli, prichádza táto voňavá novinka, ako ďalší člen našej stálej ponuky THAI HERBAL BALLS.
compress_lavender.jpg


Po minuloročnom úspechu sme aj tento rok doplnili zásoby kvalitnej pleťovej kozmetiky od popredného thajského kozmetického gigantu, spoločnosti PROVAMED. Voňavé krémové sérum s čistým vitamínom E, nočné výživné sérum s koncentrovaným vitamínom C a super hydratačné hyalurónové sérum budeme mať opäť len v obmedzenom množstve, takže neváhajte a objednajte si ich čo najskôr.
vitamin_E_cream_serum.jpgacerola_C_night_booster_kopie.jpghyaflash_serum1.jpg

 

Samozrejme, noviniek máme pre Vás tento rok ešte veľa a už teraz ich nájdete na našej stránke v časti NOVINKY .

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36