SOBA.SK

SOBA nábytok je značkový, ručne vyrábaný thajský nábytok z vodného hyacintu a ostatných, čisto prírodných materiálov ako dreva a ratanu. Každý kus je vyrábaný osobitne, na zákazku , čím sa stáva jedinečným a hodnotným originálom. Jeho výraznou prednosťou je použitie dreveného masívu, ako základu konštrukcie nábytku, v kombinácii s veľmi hrubým a pevným hyacintovým výpletom. 
Hodiny precíznej ručnej práce, dôkladné prepracovanie až do posledného detailu, dôraz na trvácnosť a kvalitu použitých materiálov, všestranná kontrola kvality a profesionálny tým dizajnérov radia tento značkový nábytok na samotný vrchol v segmente prírodného nábytku.

Záhradný nábytok z umelého ratanu Vás očarí svojimi čistými líniami, moderným dizajnom a vysokou variabilitou použitia, limitovanými sezónnymi edíciami a naozaj atraktívnymi cenami.

chilli_egg.jpg   42_3Ps.jpg

 

Na stránke www.soba.sk Vám celoročne ponúkame aj originálne vianočné ozdoby, krásne a kvalitné umelé vianočné stromčeky vo všetkých veľkostiach, vianočné ozdoby, svetelné reťaze a ostatné sezónne dekorácie.
Samozrejmosťou je každoročne nová kolekcia vianočných stromčekov v originálnom 3D mäkkom prevedení ihličia, vďaka čomu je ihličie mäkké na dotyk a jeho celkový vzhľad je na nerozoznanie od živých vianočných stromčekov. 

  deco_big.jpg

 

WWW.SOBA.SK je aj spoľahlivý web shop s 24 hodinovou možnosťou objednávania, okamžitým vybavením objednávok a doručením tovaru už do 24 hod. Tešíme sa aj na Vašu návštevu !  

       

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36