O nás

Spoločnosť SOBA spol. s r.o. začala v roku 1991 svoju činnosť ako jeden z prvých dovozcov vianočných ozdôb na slovenskom a českom trhu. Spoločnosť je aj v súčasnosti orientovaná na dovoz sezónnych ozdôb, umelých vianočných stromčekov a vianočných dekorácií, umelých kvetín, darčekových predmetov, exotického thajského nábytku z vodného hyacintu, záhradného nábytku z umelého ratanu a originálnych thajských masážnych prípravkov.

Ponuka vianočných ozdôb a umelých vianočných stromčekov patrí medzi druhovo najširšiu na slovenskom a českom trhu. V čase Vianoc prinášame zákazníkom najnovšie trendy vo výbere farieb, štýlov a druhov ozdôb. Z rôznych kútov sveta privážame vianočné stromčeky všetkých farieb , rozmerov a materiálov, vianočného osvetlenia, svetelných záhradných dekorácií, ako aj stovky rôznych vianočných ozdôb , gulí, keramických figúrok a girlánd v aktuálnych farbách Vianoc.  

Sezónnu ponuku dopĺňa záhradný nábytok z umelého ratanu, kvetináče a ostatné doplnky z prírodných materiálov. Na stránkach www.soba.sk a www.vianocnestromceky.sk nájdu klienti okrem kompletnej ponuky aj prehľadný a spoľahlivý web shop.

HIMALAYA__TREEs.jpg

 

Postupom času sme náš sortiment obohatili o značkový thajský nábytok vyrábaný z vodného hyacintu. Jeho výnimočnosť spočíva v kvalite prevedenia, originalite použitých čisto prírodných materiálov, ich zaujímavých kombinácií, ako aj vysokom užívateľskom komforte nábytkových dielov. 
Tím špičkových dizajnérov sa stará o originálny design, ktorý je každoročne prezentovaný na svetových výstavách a udáva trend ostatným výrobcom exotického nábytku. Prednosti a originalitu thajského nábytku z vodného hyacintu môžete objaviť na stránke www.thajskynabytok.sk 

HSF_67s.jpg

Poslednou novinkou v našom sortimente je široká paleta originálnych thajských masážnych prípravkov. Špeciálne "boxérske" krémy a emulzie, čisto prírodne bylinkové balzamy a tradičné thajské masážne krémy, kvalitné a 100% čisto prírodné masážne oleje a originálne bylinkové masážne gule sú len časťou našej bohatej ponuky.  Kompletný katalóg si môžete stiahnúť TU alebo Vám ho ochotne pošleme aj poštou. Viac informácií a spoľahlivý web shop nájdete na stránke www.thajskamasaz.sk .

iStock_000004478705XSmall.jpg

Na záver, ďakujeme všetkým našim klientom za ich dlhoročnú priazeň a vernosť. 
Akékoľvek Vaše pripomienky a názory radi oceníme.  SOBA spol.s r.o. Košice

Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36