Naspäť / Košeľa pre masérky SAMUI - rôzne veľkosti

Základné údaje

Cena s DPH: 25,00 €
Dostupné prevedenie: L, XL
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Zažite pohodlie a eleganciu s našou tradičnou thajskou košeľou, ktorá je špeciálne navrhnutá pre profesionálov v oblasti wellness a masáží. Táto košeľa kombinuje autentický thajský dizajn s moderným komfortom a praktickou funkčnosťou. Dôraz na drobné detaily v elegantnej bielej a zlato-hnedej farebnej kombinácii je zárukou jedinečného a autentického vzhľadu. K dispozícii sú košele v rôznych veľkostiach.


Košele sú vyrobené z kvalitnej, ľahkej a priedušnej bavlny, ktorá zaručuje pohodlie aj pri dlhodobom nosení. Ľahký a priedušný materiál v kombinácii s voľným thajským strihom s voľnými rukávmi a pohodlným zapínaním na gombíky zabezpečujú maximálny komfort počas celého dňa. Výhodou je aj jednoduchá údržba, vhodná na pranie v práčke pri nízkych teplotách, pričom košeľa si zachováva farby a tvar.

Táto košeľa je ideálna pre masérov, fyzioterapeutov a iných odborníkov v oblasti wellness, ktorí hľadajú funkčnú a esteticky príjemnú pracovnú uniformu. Tradičný thajský dizajn dodáva profesionálny a autentický vzhľad.

Oblečenie je k dispozícií v univerzálnej thajskej veľkosti L (táto veľkosti zodpovedá európskej veľkosti S-M ) alebo veľkosti XL (táto veľkosť zodpovedá európskej veľkosti M-L). 

Ku košeli máme v ponuke aj tradičné thajské nohavice SAMUI, ktoré sú k dispozícii v jednej univerzálnej veľkosti a v typickom thajskom rybárskom strihu so zapínaním na šnúrku.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36