Naspäť / Thajský krém NAMMAN MUAY 100g.

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !

Namman muay krém je univerzálny masážny krém na prekrvenie pokožky a jej následné prehriatie, uvoľnenie a regeneráciu. Krém má upokojujúce a osviežujúce účinky, môže byť použitý pred a po cvičení alebo akejkoľvek inej športovej aktivite, ako aj pred masážou na rýchle prekrvenie stuhnutých oblastí a po masáži na zvýšenie účinku na bolestivé miesta. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit mastnoty. Namman muay krém postihnuté miesta prehrieva a upokojuje, preto je možné aj lokálne sčervenanie pokožky.  Krém je určený pre športovcov, pre seniorov, na doliečenie po úrazoch svalov alebo na uvoľnenie po ťažkej fyzickej aktivite.

Namman Muay krém, známy aj ako boxerský krém, je krém svetového mena s históriou výroby v Thajsku od roku 1937.  Dejiny jeho výroby sú silne naviazané na dejiny športu muay thai, u nás známeho ako thajský box. Úplne pôvodným zámerom výroby krému bola idea vyrobiť prostriedok, ktorý by pred tréningom pomáhal športovcom zahriať svaly, kĺby a pripraviť ich telo na fyzickú záťaž. Zároveň to mal byť prípravok, ktorý by športovcom pomohol zregenerovať sa po bojovom zápase, tréningu a zmiernil bolesti a krvné podliatiny po kopancoch. 

Aj keď existuje veľa napodobenín tohto krému, originál je len jeden a práve ten nájdete aj v našej ponuke pôvodných thajských masážnych výrobkov.

UPOZORNENIE: s účinnosťou od 17.12.2022 nadobúda v praxi účinnosť nariadenie, ktorým je v celej EÚ nariadený zákaz predaja všetkých kozmetických výrobkov s účinnou zložkou metylsalicilát nad zákonom stanovenú percentuálnu hodnotu. Z uvedeného dôvodu bude v tomto termíne z našej ponuky stiahnutý krém KO-PAIN a celá rada krémov a emulzií MUAY. 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36