Naspäť / Thajský relaxačný vankúš na uvoľnenie krku a šije NECK U

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !

Anatomický tvarovaný thajský relaxačný vankúš určený na uvoľnenie stuhnutej šije, krku a pliec. Vďaka dokonalému tvaru vankúšik ideálne kopíruje krk a ramená a je vynikajúcim pomocníkom nielen pri cestovaní, ale aj ako podpora hlavy pri spánku. Ak radi spíte na chrbte vyskúšajte ho namiesto klasického vankúša a po pár dňoch by ste mali pocítiť výraznú úľavu od bolestí krku, pliec a chrbta. 

Thajské relaxačné a joga vankúše sú špeciálne vankúše používané na rôzne účely tak, aby podporovali správnu polohu tela a zmierňovali bolesť a napätie v krku, chrbte a ramenách. Môžu byť tiež použité ako podpera na meditačné a joga cvičenia. 


Existuje niekoľko typov thajských vankúšov, okrem iného aj tieto:

  1. Trojuholníkový vankúš: klasický trojuholníkový tvar s jednoduchým dizajnom, ktorý podporuje správnu polohu tela pri meditácii alebo odpočinku. Existuje niekoľko typov trojuholníkových vankúšov s rôznym počtom podložkových častí, ktoré zvyšujú komfort počas meditácie alebo odpočinku. 

  2. Vankúš pre nohy a kolená: vankúš špeciálne navrhnutý pre podporu kolien a nôh, keď sedíte v lotosovej alebo inej meditačnej polohe.

  3. Vankúš pre jogu : navrhnutý s ohľadom na potreby jogy, podporuje správne držanie tela a zmierňuje bolesť a napätie.

  4. Vankúš pre masáže: je používaný v masážnych salónoch, zlepšuje pohodlie klientov a uľahčuje prácu masážnym terapeutom. Používa sa na podloženie hlavy, nôh, rúk a podobne.

Všetky tieto typy thajských vankúšov sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Thajské trojuholníkové vankúše môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane bavlny, hodvábu, mikrovlákna a z vzdušného penového materiálu. Výber materiálu závisí od účelu a osobných preferencií jednotlivca. Bavlnené vankúše sú často vyrobené z prírodných materiálov a sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, sú trvácne a lepšie držia tvar vankúša. Vankúše z mikrovlákna a penové vankúše sú tiež ľahké a pohodlné, ale aj menej trvanlivé.

Rozmer vankúša : 32 x 32 x 10 cm.
Krajina pôvodu: Thajsko
Materiál poťahu: 100% bavlna
Výplň vankúša: 100% kapok 

Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobe thajských vankúšov, ako o samotných materiáloch, ktoré sa pri ich výrobe používajú , kliknite TU.


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36