Naspäť / Thajská meditačná podložka PAD

Základné údaje

Cena s DPH: 19,00 €
Dostupné prevedenie: Zelená, Hnedá
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Štvorcová relaxačná a meditačná podložka v tradičných thajských motívoch a farbách s prírodnou výplňou z kapku. Podložku možno použiť samostatne alebo ako podložku pod naše špeciálne vankúše ZAFU. Podložky poskytujú vysokú podporu pre chrbát a krk, čo umožňuje držať pohodlnú a rovnovážnu polohu počas meditácie alebo iných aktivít. Niektoré podložky môžu mať rôzne výšky alebo tvary pre individuálne potreby a pohodlie. Dôležité je vybrať si správnu veľkosť a tvar podložky.

Thajské relaxačné a joga vankúše a podložky sú používané na rôzne účely tak, aby podporovali správnu polohu tela a zmierňovali bolesť a napätie v krku, chrbte a ramenách. Môžu byť tiež použité ako podpera na meditačné a joga cvičenia.

FARBY K OBJEDNÁVNIU: 1 x zelená s batikou, 2 x hnedá s batikou

Existuje niekoľko typov thajských vankúšov, okrem iného aj tieto:

  1. Trojuholníkový vankúš: klasický trojuholníkový tvar s jednoduchým dizajnom, ktorý podporuje správnu polohu tela pri meditácii alebo odpočinku. Existuje niekoľko typov trojuholníkových vankúšov s rôznym počtom podložkových častí, ktoré zvyšujú komfort počas meditácie alebo odpočinku. 

  2. Vankúš pre nohy a kolená: vankúš špeciálne navrhnutý pre podporu kolien a nôh, keď sedíte v lotosovej alebo inej meditačnej polohe.

  3. Vankúš pre jogu : navrhnutý s ohľadom na potreby jogy, podporuje správne držanie tela a zmierňuje bolesť a napätie.

  4. Vankúš pre masáže: je používaný v masážnych salónoch, zlepšuje pohodlie klientov a uľahčuje prácu masážnym terapeutom. Používa sa na podloženie hlavy, nôh, rúk a podobne.

Všetky tieto typy thajských vankúšov sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Thajské podložky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane bavlny, hodvábu, mikrovlákna a z vzdušného penového materiálu. Výber materiálu závisí od účelu a osobných preferencií jednotlivca. Bavlnené podložky sú často vyrobené z prírodných materiálov a sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, sú trvácne a lepšie držia tvar. Podložky z mikrovlákna a peny sú tiež ľahké a pohodlné, ale zároveň aj menej trvanlivé.

Rozmer vankúša : 50 x 50 x 4 cm
Krajina pôvodu: Thajsko
Materiál poťahu: 100% bavlna
Výplň vankúša: 100% kapok

Ak sa chcete dozvedieť viac o výrobe thajských vankúšov, ako o samotných materiáloch, ktoré sa pri ich výrobe používajú , kliknite TU.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36