Naspäť / Drevená pomôcka GUA SHA na reflexnú masáž tela

Základné údaje

Cena s DPH: 3,90 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Drevená palička určená na reflexnú GUA SHA masáž tváre, krku, šije, chrbta, nôh a chodidiel. Ergonomický tvar drievka s niekoľkými rôznymi hranami a možnosťami úchytu je navrhnutý na dosiahnutie optimálneho výsledku pri masáži reflexných bodov. 

Gua sha predstavuje starú alternatívnu relaxačnú masážnu techniku s pôvodom v Číne, ktorej princíp spočíva v trení a masírovaní pokožky vďaka čomu dochádza k detoxikácii pokožky, stimulácii toku lymfy a odvádzaniu toxínov. Takouto masážou sa následne zvyšuje aj absorpcia a účinnosť použitých kozmetických prípravkov používaných pri masáži pokožky. Gua znamená škrabať a sha značí výsev, takže v prenesenom význame pomocou gua shy doslova „vyškriabeme“ chorobu z tela.

Pri masáži sa využívajú špeciálne gua sha pomôcky, ktoré sa vyrábajú z rôznych prírodných materiálov a majú rôzny tvar. Gua sha pomôcky sa používajú na masáž tváre, dekoltu, krku, chrbta, ramien, nôh, chodidiel a tvarované sú tak, aby kopírovali štruktúru kostí a línie masírovanej časti tela. Jemnými ťahmi sa stimulujú špecifické energetické linky a body pozdĺž tela a tváre, čím sa podporuje prúdenie lymfy a uvoľnenie toxínov.

Samotná masáž nie je bolestivá, určitá miera citlivosti sa môže prejaviť len na miestach, kde sa vyskytujú stagnácie alebo takzvané energetické bloky.

Tvar a veľkosť každej GUA SHA pomôcky je rôzna, nakoľko každý kus je ručne vyrobený originál.
Približný rozmer : minimálne 8x5 cm
Materiál: drevo
Krajina pôvodu: Thajsko

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36