Naspäť / Drevená palička na reflexnú masáž tela

Základné údaje

Cena s DPH: 3,90 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Drevená palička určená na reflexnú masáž nôh, rúk a tela. Ergonomický tvar paličky so 4 rôznymi hranami je navrhnutý na dôkladnú masáž tela a jeho reflexných bodov.
Drevená palička sa používa na masáž tváre, dekoltu, krku, chrbta, ramien, rúk, dlaní, nôh a chodidiel. Jemným zatlačením sa stimulujú špecifické energetické linky a body, čím sa podporuje prúdenie lymfy a uvoľnenie toxínov.

Thajská reflexológia chodidiel je považovaná za spojenie medzi tradičnou reflexnou terapiou, čínskou Tuinou, japonským Shiatsu a indickou ajurvédskou yogou. Pôsobí na chodidlá, dolnú časť nôh a kolená, pričom uvoľňuje zablokovanú energiu v meridiánoch na tele, čím vytvára pocit hlbokej relaxácie, rovnováhy a pohody.
Thajská masáž chodidiel vyvíja tlak na konkrétne oblasti chodidiel. Thajská masážna palička má rôzne hrubé konce, ktoré poskytujú rôzne pocity tlaku pri aplikácii na chodidlá. Zaoblené časti drevenej paličky sa používajú na stimuláciu určitých oblastí chodidiel, čím sa uvoľňuje zablokovaná energia v rámci mnohých línií Sens (tzv. 10-tich thajských meridiánov). Tieto masáže zvyšujú prietok krvi a lymfy do svalov nervového centra na chodidlách, uvoľňujú svaly chodidiel a zlepšujú ich pohyby. V dôsledku toho vnútorné orgány fungujú efektívnejšie, zlepšuje sa telesná rovnováha, krvný obeh, stimulujú sa valy, znižuje napätie a zmierňuje bolesť.

A aký je rozdiel medzi thajskou masážou chodidiel a thajskou reflexnou terapiou? Thajská reflexná terapia sa vykonáva s masážnym olejom a využíva plynulé hladenie, zatiaľ čo thajská masáž chodidiel sa vykonáva bez oleja, využíva viac statických tlakových bodov a manipuláciu chodidiel a členkov.


Tvar a veľkosť každej paličky sa môže mierne líšiť, nakoľko každý kus je ručne vyrobený originál.
Približný rozmer : 14x2 cm
Materiál: drevo
Krajina pôvodu: Thajsko

foots.jpg

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36