Naspäť / Masážny olej PURE LINE - CITRÓNOVÁ TRÁVA

Základné údaje

Cena s DPH: 12,00 €
Dostupné prevedenie: 250 ml
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Prebuďte svoje zmysly s novým masážnym a kúpeľným olejom s liečivou silou citrónovej trávy. Citrónová tráva sa tiež využíva vo wellness a aromaterapii kvôli svojmu povzbudzujúcemu a osviežujúcemu účinku. Jej vôňa môže pomôcť zmierniť stres a únavu, zatiaľ čo jej antiseptické vlastnosti môžu pomôcť pri očistení pokožky a stimulácii cirkulácie krvi. Olej z citrónovej trávy obsahuje éterické oleje, ako je citral, ktorý poskytuje antiseptické a antibakteriálne účinky. Ďalej je bohatá na vitamín C a ďalšie antioxidanty, čo z nej robí skvelý doplnok pre posilnenie imunitného systému a boj proti voľným radikálom.
Ponorte sa do sveta osviežujúcej vitality a relaxácie s naším exkluzívnym masážnym a kúpeľným olejom s osviežujúcou arómou citrónovej trávy. Tento špeciálny olej bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval blahodárne účinky pre telo aj myseľ, zatiaľ čo sa starostlivo vybrané prírodné zložky starajú o pokožku.

Olej aplikujte priamo na pokožku a jemnou masážou vmasírujte do pokožky tela. Olej možno použiť aj ako kúpeľný olej a to pridaním pár kvapiek oleja do horúceho kúpeľa.

Naše prírodné masážne oleje sú namiešané z oleja zo semienok hrozna a slnečnice, v kombinácii s originálnymi vonnými alebo esenciálnymi olejmi. Jedinečná kombinácia účinných, prírodných zložiek bez umelých farbív, parafínov a konzervantov, s vysokou výdatnosťou a vynikajúcou absorbciou. 

HROZNOVÝ OLEJ:
Výťažky z hrozna sú bohaté na antioxidanty, ktoré pokožku chránia pred voľnými radikálmi, a teda účinne pôsobia proti predčasnému starnutiu. Olej z hroznových jadier obsahuje mastné kyseliny, ktoré sa rýchlo absorbujú do pokožky a udržiavajú jej vlhkosť. Olej účinne reguluje pocit mastnoty, sťahuje, ale neuzatvára póry a napomáha rýchlej regenerácii pokožky. Pleť zostáva po použití svieža a žiarivá.

SLNEČNICOVÝ OLEJ:
Obsahuje kvalitné tuky, bielkoviny, jedinečnú kyselinu linolovú , vitamíny E a B1, minerály horčík, železo, vápnik a fosfor. Olej má široké uplatnenie v kozmetike, premasťuje a lieči pokožku tela, ekzémy, psoriázu, popáleniny, hemoroidy a výrazne pomáha v boji proti vráskam a celkovo zlepšuje elastickosť pokožky. 
 

VITAMÍN E:
Vitamín E je nazývaný vitamínom krásy. Tento prírodný antioxidant chráni, hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje pokožku. Má schopnosť spomaliť starnutie buniek i tkanív. Zlepšuje vzhľad pleti s vráskami, jazvami, striami, popraskanej pokožky a rezných rán, chráni pred poškodením pokožky UV žiarením. Bioaktívne látky účinne obnovujú bunky zvnútra a chránia ich pred stratou vlhkosti.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Cymbopogon Schoenanthus Oil

POUŽITIE: olej aplikujte priamo na pokožku a masážou vmasírujte do pokožky. Olej možno použiť aj ako kúpeľný olej a to pridaním pár kvapiek oleja do horúceho kúpeľa.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Olej skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte ho pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred deťmi.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 250 ml.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov

Technické parametre

Jednotková cena
100 ml.: 3,96 EUR
Objednávacie číslo
Kód: PLLG
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36