Naspäť / Prírodná lufa

Základné údaje

Cena s DPH: 3,90 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Lufa je čisto prírodná špongia, získaná vysušením rastliny Lufa Cylindrica. Lufa je vhodná na každodenné použitie v sprche a jej používaním bude pokožka príjemne prekrvená, odstránia sa odumreté bunky, nakoľko lufa funguje ako jemný píling. Nezanedbateľné sú jej proticelulitídné účinky a výsledkom jej používania je hebká a na dotyk jemná pokožka. Lufu možno použiť na odstránenie tvrdej kože z chodidiel.

Výrobky z lufy sa získavajú spracovaním dozretých plodov Lufy Cylindricy, ktoré sa ponoria do nádoby s prúdiacou vodou na dobu, kým nedôjde k rozrušeniu plodu a vyplaveniu semien a ďalších mäkkých častí. Zvyšok sa následne suší a bieli a vyrábajú sa z nej už spomínané špongie a ďalšie výrobky. V suchej podobe sú tieto špongie nepríjemné a drsné na dotyk, po namočení do vody však krásne zmäknú.

Použitie: lufu namočte do vody a až potom ju použite na umývanie. V prípade, ak použijete aj sprchový šampón, dôkladne ho z lufy vypláchnite. Lufu žmýkajte opatrne a po každom jej použití je potrebné nechať ju dôkladne uschnúť. 

Veľkosť lufy : cca 11x7x4 cm ( každý kus je originál)

 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36