Naspäť / Masážny olej MAMA THERAPY

Základné údaje

Cena s DPH: 14,00 €
Dostupné prevedenie: 250 ml
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Masážny olej MAMA je špeciálny masážny olej so zložkami, ktoré podporujú prekrvenie pokožky, podporujú jej prehriatie, vyživujú a ošetrujú ju. Vďaka pridaným esenciálnym olejom pôsobí tento olej v kombinácii s masážou ako prevencia a účinná pomoc pri riešení problémov s celulitídou.  Olej má aj výrazné relaxačné, aromaterapeutické účinky a nádherne vonia.

HROZNOVÝ OLEJ:
Výťažky z hrozna sú bohaté na antioxidanty, ktoré pokožku chránia pred voľnými radikálmi, a teda účinne pôsobia proti predčasnému starnutiu. Olej z hroznových jadier obsahuje mastné kyseliny, ktoré sa rýchlo absorbujú do pokožky a udržiavajú jej vlhkosť. Olej účinne reguluje pocit mastnoty, sťahuje, ale neuzatvára póry a napomáha rýchlej regenerácii pokožky. Pleť zostáva po použití svieža a žiarivá.

SLNEČNICOVÝ OLEJ:
Obsahuje kvalitné tuky, bielkoviny, jedinečnú kyselinu linolovú, vitamíny E a B1, minerály horčík, železo, vápnik a fosfor. Olej má široké uplatnenie v kozmetike, premasťuje a lieči pokožku tela, ekzémy, psoriázu, popáleniny, hemoroidy a výrazne pomáha v boji proti vráskam a celkovo zlepšuje elastickosť pokožky. 
 

LEVANDUĽOVÝ OLEJ:
Levanduľový olej má výrazné ukľudňujúce účinky, pomáha znižovať stres, úzkosť a napätie.  Levanduľa má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať zápal a podporujú hojenie rán a podráždenia kože. M
á prirodzené antimikrobiálne vlastnosti, ktoré mu umožňujú bojovať proti baktériám, vírusom a plesniam. To môže pomôcť pri liečbe akné a ďalších kožných problémov. Levanduľový olej môže pomôcť zmierňovať rôzne typy bolesti, vrátane bolesti hlavy, svalového napätia a bolesti kĺbov.

OLEJ Z YLANG-YLANGU:
Olej z ylang-ylangu sa používa sa na zmiernenie stresu, úzkosti a napätia. Niektoré štúdie naznačujú, že ylang-ylang môže mať schopnosť regulovať krvný tlak a pomôcť znižovať hladiny stresu v tele. Má antiseptické vlastnosti, ktoré mu umožňujú bojovať proti baktériám a pomáhať pri liečbe kožných infekcií. Olej charakterizuje bohatá kvetinová vôňa, ktorá môže byť opísaná ako sladká, jemne drevitá s nádychom exotických ovocných tónov. Často sa popisuje ako teplá, upokojujúca a romantická.

OLEJ Z KOREŇA ZÁZVORU:
Olej z koreňa zázvoru obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť bunky pred škodlivými voľnými radikálmi a bojovať proti oxidačnému stresu. Má protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zmierniť zápalové stavy v tele a zmierniť príznaky ochorení, ako je artritída alebo svalové napätie. Jeho analgetické vlastnosti môžu pomôcť zmierňovať rôzne typy bolesti, ako sú bolesti hlavy, svalové napätie alebo bolesti kĺbov. Zázvorový olej má osviežujúcu arómu, ktorá môže pomôcť zlepšiť náladu, uvoľniť myseľ a zmierniť stres a úzkosť.

GRAPEFRUITOVÝ OLEJ:
Olej z extraktu tohto citrusového plodu obsahuje antioxidanty, ako sú vitamíny C a E, karotenoidy a flavonoidy. Tieto látky pomáhajú chrániť bunky pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi a oxidačným stresom, čo môže prispieť k zníženiu rizika ochorení a spomaliť proces starnutia. Vitamín C obsiahnutý v grapefruitovom oleji môže posilňovať imunitný systém a pomáhať organizmu bojovať proti infekciám a chorobám. Grapefruitový olej sa často používa v kozmetike pre svoje očisťujúce a osviežujúce vlastnosti. Má schopnosť vyčistiť a zúžiť póry, čo môže pomôcť zabrániť tvorbe akné a zlepšiť vzhľad pleti. Aróma grapefruitového oleja je svieža a stimulujúca, čo môže pomôcť zmierniť stres, úzkosť a zlepšiť náladu.

VITAMÍN E:
Vitamín E je nazývaný vitamínom krásy. Tento prírodný antioxidant chráni, hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje pokožku. Má schopnosť spomaliť starnutie buniek i tkanív. Zlepšuje vzhľad pleti s vráskami, jazvami, striami, popraskanej pokožky a rezných rán, chráni pred poškodením pokožky UV žiarením. Bioaktívne látky účinne obnovujú bunky zvnútra a chránia ich pred stratou vlhkosti.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Zingiber Officinale Root Oil, Citrus Grandis Fruit Extract.

POUŽITIE: olej aplikujte priamo na pokožku a masážou vmasírujte do pokožky. Olej možno použiť aj ako kúpeľný olej a to pridaním pár kvapiek oleja do horúceho kúpeľa.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Olej skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte ho pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred deťmi.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 250 ml.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov

Technické parametre

Jednotková cena
100 ml.: 5,60 EUR
Objednávacie číslo
Kód: PLMAMA
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36