Naspäť / Masážna bylinková guľa MAMA THERAPY

Základné údaje

Cena s DPH: 5,00 €
Dostupné prevedenie: 150 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Predstavujeme výnimočné masážne gule určené pre starostlivosť o citlivú pokožku žien. Unikátna kombinácia thajských bylín pre dokonalý relax a luxusnú starostlivosť určená na všetky masážne a terapeutické programy starostlivosti o zdravie žien v čase prechodu do klimaktéria, rôznych psychických a hormonálnych zmien,  vrátane ich po-pôrodnej starostlivosti. Výnimočné zloženie s tradičnými thajskými bylinami zabezpečuje jedinečný relaxačný zážitok.

POUŽITIE: 
Herbálnu guľu ponorte do studenej vody, až pokiaľ úplne nenasiakne vodou. Vyberte ju z vody a následne ju naparujte nad parou po dobu 10-15 minút, až pokiaľ neucítite arómu uvoľňovanú z esenciálnych olejov. Potom guľu prikladajte priamo na pokožku. Po ochladení gule ukončite masáž, prípadne pokračujte v masáži s druhou guľou. Pri jednej masáži sa odporúča použiť maximálne 2 gule. 

krok 1 : namáčanie gule

Sprinkle.jpg 

krok 2 : naparovanie gule

    reheat.jpg       

krok 3 : masáž tela

   sleeping.jpg  massage_on_the_back.jpg

INGREDIENTS/ ZLOŽKY: Zingiber Cassumunar Root Powder, Citrus Hystrix Fruit, Citrus Hystrix Leaf Extract,  Cymbopogon Citratus Leaf,  Curcuma Longa Root,  Citrus Hystrix Peel Extract,  Tamarindus Indica Leaf,  Acorus Calamus Rhizome Extract,  Acacia Concinna Fruit Powder,  Niebuhria siamensis (Kurz) leaf,  Curcuma Aromatic Salisb. Root,  Cryptolepis Buchanani Flower/Leaf Extract,  Alpinia Galanga Rhizome Extract,  Cymbopogon Nardus Herb Extract, Camphor, Zingiber Officinale Root, Curcuma Comosa Roxb.

UPOZORNENIE,SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Neodporúča sa používať ľuďom s diagnózou diabetes a tým, ktorí trpia poúrazovou traumou. Skladujte na chladnom a suchom mieste. 

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 150 gramov 
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov  

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 3,33 EUR
Objednávacie číslo
Kód: HBM
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36