Naspäť / Bylinkové vrecko do kúpeľa

Základné údaje

Cena s DPH: 3,90 €
Dostupné prevedenie: 100 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Thajské kúpeľné bylinkové vrecká sa používajú na relaxáciu a liečenie v tradičnej thajskej kúpeľnej terapii. Obsahujú rôzne byliny a korenia, ako sú citrónová tráva, eukalyptus, kafírový list, zázvor a ďalšie, ktoré majú upokojujúce a osviežujúce účinky. Tieto vrecúška sa pridávajú do horúcej kúpeľnej vody, kde sa uvoľňujú ich vône a účinné látky, čo môže pomôcť uvoľniť svaly, zmierniť stres a zlepšiť celkový pocit pohody. Takýto rituál je bežnou súčasťou thajskej kúpeľnej kultúry a je aj súčasťou popôrodnej starostlivosti o novopečené mamičky, na zbavenie sa pokožky od toxínov po pôrode.

Použitie: 
Bylinné vrecúško môžete použiť na kúpeľ vo vani alebo v saunovom stane. Vrecko s bylinkami vložte do nádoby s teplou vodou a nechajte bylinky vo vode postáť 10-20 minút. Pre dosiahnutie intenzívnej arómy vodu s bylinkovým vrecúškom prevarte. Následne pridajte vychladený výluh s bylinkami do kúpeľa. Vrecúško možno použiť rovnakým spôsobom aj na kúpeľ nôh. 

Ingredients/Zložky: 
Zingiber Cassumunar Root, Cymbopogon Citratus Leaf, Eucalyptus Globulus Leaf, Tamarindus Indica Leaves, Citrus Hystrix Fruit, Alpinia Galanga Root, Curcuma Longa Root, Bauhinia Malabarica Roxb., Acacia Concinna Fruit Extract, Camphor.

Objem: 100g.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov
Krajina pôvodu: THAJSKO

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 3,90 EUR
Objednávacie číslo
Kód: MBATH
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36