Naspäť / Moringový olej na pleť, telo a vlasy

Základné údaje

Cena s DPH: 3,90 €
Pôvodná cena: 5,00 €
Ušetríte: 1,10 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Moringový olej je za studena lisovaný prírodný pleťový olej, ktorého zázrak je ukrytý v každej jednej kvapke. Je ideálny pre podráždenú, vysušenú a problematickú pleť. Pomáha vyrovnávať farebné nedokonalosti na pleti, lieči akné, drobné zápaly a poranenia na pokožke, udržuje vlhkosť v suchej pokožke, odstraňuje drobné vrásky, má silné antibakteriálne, antifugálne a protizápalové vlastnosti. Pridaním pár kvapiek do vlasových zábalov vyživuje poškodené a suché vlasy, posilňuje vlasové korienky a suchú pokožku hlavy, vlasy hydratuje a tak im dodáva prirodzený lesk a pružnosť.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: Moringa Oleifera Seed Oil

POUŽITIE: Pár kvapiek oleja naneste večer na vyčistenú pleť a jemne vmasírujte do pokožky tela a pleti. Pre použitie na vyživenie vlasov pridajte pár kvapiek oleja do bežných vlasových zábalov alebo priamo votrite do končekov vlasov. 

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Chráňte pred deťmi. Skladujte na tmavom, chladnom a suchom mieste. Olej nie je určený na priamu konzumáciu.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 10 ml.


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36