Naspäť / 100% organický, za studena lisovaný kokosový olej

Základné údaje

Cena s DPH:
250 ml 14,00 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

100% organický, za studena lisovaný kokosový olej.

Kokosový olej je plný antioxidantov, proteínov a vitamínov , ktoré vyživujú a chránia pleť. Vďaka studenému lisovaniu olej nestráca žiadne zo svojich blahodárnych účinkov a prírodných živín. Vysoký obsah prírodných antioxidantov napomáha v obnove pleti, chráni ju pred voľnými radikálmi a vonkajšími faktormi , ktoré majú na svedomí rýchle starnutie pleti. Vedecké výskumy potvrdili , že profil tejto zmesi prírodných olejov je veľmi podobný olejom produkovanými ľudskou pokožkou , čím je zaistená optimálna zlučiteľnosť s kožnými tkanivami. Panenský kokosový olej ma jedinečnú vôňu, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný efekt, omladí , hydratuje a dodá živiny. Je vhodný nielen pre citlivú pokožku dospelých, ale aj pre detskú pleť.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: Cocos Nucifera Oil

POUŽITIE: olej aplikujte priamo na pokožku a masážou vmasírujte do pokožky. Olej možno použiť aj ako kúpeľný olej a to pridaním pár kvapiek oleja do horúceho kúpeľa.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Olej skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte ho pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred deťmi.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 250 ml.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov


Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36