Naspäť / Darčekový set THAI - rôzne druhy

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !
Pekné darčekové balenie obľúbených bylinkových balzamov SAMBHESAJ a OSOTTHIP a jedného krému MUAY 30g. alebo KO-PAIN 30 g. v peknej darčekovej škatuľke z prírodného prútia.

Balzamy SAMBHESAJ sú vďaka svojmu originálnemu zloženiu jedinečným bylinným masážnym prípravkom s výrazným uvoľňujúcim a regeneračným efektom na pokožku. Prípravky sú extrahované z tradičných prírodných olejov a pôvodných thajských bylín. Každá farba balzamu zodpovedá inému účinku na pokožku tela. Balzam SAMBHESAJ ma jemný chladivý efekt.

FARBA BALZAMU:
BIELY
   -  na regeneráciu a uvoľnenie stuhnutej šije, pliec a chrbta

ZELENÝ-  univerzálny balzam, prioritne určený na regeneráciu pokožky počas masáže a na úľavu od svrbenia po uštipnutí hmyzom

ČERVENÝ -  balzam s hĺbkovým regeneračným a uvoľňujúcim účinkom

OSOTTHIP - bylinkový balzam na širokospektrálne použitie s príjemnou vôňou mentolu a klinčekového korenia. Balzam je možné použiť počas a po akejkoľvek športovej aktivite na uvoľnenie kŕčov, prípadne iných drobných vyvrtnutí.


NAMMAN MUAY CREAM je krém obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky a jej následné prehriatie, uvoľnenie a regeneráciu. Krém má upokojujúce a osviežujúce účinky a môže byť použitý pred a po cvičení, prípadne inej športovej aktivite. NAMMAN MUAY CREAM postihnuté miesta prehrieva a upokojuje, preto je možné lokálne sčervenanie pokožky. 

Boxerský krém alebo Namman Muay cream je krém svetového mena s históriou jeho výroby v Thajsku už od roku 1937.  Dejiny výroby krému sú silne naviazané na thajský box ( muay thai znamená v preklade thajský box) a pôvodnou ideou výroby krému bola snaha vyrobiť prostriedok, ktorý by pred tréningom pomáhal športovcom zahriať svaly, kĺby a pripraviť ich telo na fyzickú záťaž. Zároveň to mal byť prípravok, ktorý by športovcom pomohol zregenerovať sa po bojovom zápase, tréningu a zmiernil bolesti a krvné podliatiny po kopancoch. 

KO-PAIN krém s originálnym zložením obsahuje zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky, napomáhajú tak jej prehriatiu, uvoľneniu a regenerácii. Krém má ukľudňujúce a osviežujúce účinky. Náš absolútny bestseller. 

Masážny krém s originálnym zložením obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky, napomáhajú tak jej prehriatiu, uvoľneniu a regenerácii. Krém má ukľudňujúce a osviežujúce účinky. Krém napomáha k uvoľneniu
 silných a stredných napätí svalov a kĺbov pred a po cvičení. Krém sa nanáša v tenkej vrstve na pokožku a následne sa jemne vmasíruje do pokožky. Bezprostredne po použití môže dôjsť k lokálnemu začervenaniu pokožky, nakoľko pokožka sa prehrieva a následne chladí. Krém obsahuje účinné zložky ako mentol a metylsalicitát.

Balenie obsahuje :
4 ks balzamov x 10 g.
1 ks krém MUAY 30 g. alebo 1 ks krém KO-PAIN 30g.
škatuľka z prírodného prútia 14x7x6 cm

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36