Naspäť / Ajurvédsky pleťový olej na omladenie pokožky - VEČNÁ MLADOSŤ

Základné údaje

Dostupnosť: na objednávku
Doba dodania:

Čisto prírodný masážny, kúpeľný, telový a pleťový olej je namiešaný podľa prísnych pravidiel ajurvédy  a je špeciálne určený na omladenie pleti.  Vzácny jojobový olej v kombinácii s olejom zo sladkej mandle, slnečnicového oleja , vitamínu E a čistého esenciálneho oleja. Pôvodná receptúra , žiadne chemické konzervanty a minerálne oleje, všetko v bio organik kvalite , to je rada masážnych olejov vyvinutých špeciálne pre najnáročnejších klientov.

Jojobový olej je pomerne vzácny olej, ktorý je obzvlášť vhodný pre veľmi suchú pokožku ,nakoľko jeho zloženie je veľmi podobné pokožke vlastným olejom. Napomáha udržiavať prirodzenú vlhkosťpokožky , upravuje tvorbu akné a prípadné nerovnosti pokožky.

Olej zo sladkej mandle
je vďaka svojej jemnej konzistencii , rýchlej absorbcii a príjemnej aróme mimoriadne obľúbeným prírodným olejom. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2 , B6 a E. Pokožku zanecháva sametovo jemnú a hydratovanú.

Olej zo semienok slnečnice je bohatý na esenciálne mastné kyseliny. Pomáha hydratovať,regenerovať a napravovať stav pokožky. Je špeciálne vhodný na namáhanú, citlivú , suchú a poškodenú pokožku.

VITAMIN E je účinný antioxidant, ktorý sa výrazne podieľa na obnove poškodených tkanív a buniek, nakoľko spomaľuje proces ich starnutia .

 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36