Naspäť / Thajská olejová emulzia NAMMAN MUAY 120ml

Základné údaje

Cena s DPH: 8,50 €
Pôvodná cena: 13,00 €
Ušetríte: 4,50 €
Dostupné prevedenie: 120 ml
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Hustá masážna olejová emulzia NAMMAN MUAY LINIMENT s výraznou mentolovou arómou, známa aj ako boxerská emulzia, je hustá masážna olejová emulzia s výraznou arómou. Emulzia NAMMAN MUAY bola špeciálne vyvinutá pre profesionálnych športovcov a osoby so zvýšeným svalovým zaťažením. Olej obsahuje ingrediencie, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky, napomáhajú k jej prehriatiu, uvoľneniu a regenerácii. Olej má upokojujúce a osviežujúce účinky a môže byť použitý pred a po cvičení, po akejkoľvek športovej aktivite, zároveň aj pred masážou na rýchle prekrvenie stuhnutých oblastí a po masáži na zvýšenie účinku na bolestivé miesta.

Namman Muay emulzie a krémy sú špičkové výrobky svetového mena s históriou výroby v Thajsku od roku 1937.  Dejiny ich výroby sú silne naviazané na dejiny športu muay thai, u nás známeho ako thajský box. Úplne pôvodným zámerom výroby krému bola idea vyrobiť prostriedky, ktorý by pred tréningom pomáhali športovcom zahriať svaly, kĺby a pripraviť ich telo na fyzickú záťaž. Zároveň to mali byť prípravky, ktorý by športovcom pomohli zregenerovať sa po bojovom zápase, tréningu a zmiernil bolesti a krvné podliatiny po kopancoch. 

Aj keď existuje veľa napodobenín týchto jedinečných výrobkov, originál je len jeden a práve ten nájdete aj v našej ponuke pôvodných thajských masážnych výrobkov.

Upozornenie: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, vniknutiu oleja do otvorenej rany alebo odreniny. Ak ste citlivý na ktorúkoľvek zložku, krém nepoužívajte. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36