Naspäť / Namman Muay emulzia

Základné údaje

Cena s DPH: 17,90 €
Pôvodná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 17,90 €
Dostupné prevedenie: 120 ml
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Masážny olej Namman Muay Liniment je novým výrobkom originálneho thajského výrobcu krémov a masážnych emulzií muay. Táto emulzia nahrádza pôvodný výrobok a jeho nové zloženie je už v súlade s aktuálne platnými predpismi a požiadavkami na bezpečnosť kozmetických výrobkov. Emulzia má upokojujúce a osviežujúce účinky, môže byť použitá pred a po cvičení alebo akejkoľvek športovej aktivite, ako aj pred masážou a po masáži na zvýšenie účinku na namáhané miesta. Výrobok je určený pre športovcov, dospelých a seniorov, na doliečenie po úrazoch svalov alebo na uvoľnenie po akejkoľvek fyzickej aktivite. V kombinácii s masážou priaznivo pôsobí na pokožku a pohybový aparát.

UPOZORNENIA: Len na vonkajšie použitie! Skladujte mimo dosahu detí. Nevhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky. Zabráňte priamemu kontaktu s očami a sliznicou. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Ak dôjde k nepríjemnému podráždeniu pokožky, prípadne k alergickej reakcii prestaňte krém používať a poraďte sa so svojím lekárom. Neaplikujte krém na veľké plochy pokožky, prípadne na celé telo. Skladujte pri teplote pod 25 stupňov.

POUŽITIE: Emulziu pred použitím pretraste, aby sa zložky emulzie zmiešali a následne nanášajte na pokožku maximálne 2 krát denne. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky.

OBJEM: 120 ml.

VÝROBCA: TYKHE d.o.o., v licencii IP Devakam Apothecary Hall, Co., LTD, Thajsko   

Technické parametre

Jednotková cena
100 ml.: 14,92 EUR
Objednávacie číslo
Kód: NME
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36