Naspäť / Masážny krém KO - PAIN

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !
Thajský masážny krém s jedinečným zložením obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky, napomáhajú tak jej prehriatiu, uvoľneniu a regenerácii. Krém má upokojujúce a osviežujúce účinky, napomáha k uvoľneniu silných a stredných napätí svalov a kĺbov pred a po cvičení, prípadne po športovej aktivite. Krém sa nanáša v tenkej vrstve na pokožku a následne sa jemne vmasíruje do pokožky. Bezprostredne po použití môže dôjsť k lokálnemu začervenaniu pokožky, nakoľko pokožka sa prehrieva a následne chladí. 

INGREDIENTS / ZLOŽKY: viď obal.

POUŽITIE: krém aplikujte 2x denne priamo na pokožku a masážou vmasírujte do pokožky.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie, skladujte ho na chladnom a suchom mieste a chráňte ho pred priamym slnečným žiarením. Chráňte pred deťmi. 

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 30 gramov
Trvanlivosť výrobku: 36 mesiacov

UPOZORNENIE: s účinnosťou od 17.12.2022 nadobúda v praxi účinnosť nariadenie, ktorým je v celej EÚ nariadený zákaz predaja všetkých kozmetických výrobkov s účinnou zložkou metylsalicilát nad zákonom stanovenú percentuálnu hodnotu. Z uvedeného dôvodu bude v tomto termíne z našej ponuky stiahnutý krém KO-PAIN a celá rada krémov a emulzií MUAY. 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36