Naspäť / Darčekový set SAMBHESAJ MINI

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ!
Pekné darčekové balenie najobľúbenejšieho bylinkového balzamu SAMBHESAJ v bielej farbe spolu s milou darčekovou škatuľkou z dreva. Balzamy SAMBHESAJ sú vďaka svojmu originálnemu zloženiu jedinečným bylinným masážnym prípravkom s výrazným uvoľňujúcim a regeneračným efektom na pokožku. Na výrobu týchto prípravkov využívame tradičné prírodné oleje a autentické thajské byliny, ktoré sú známe svojimi blahodárnymi účinkami.

Balzamy SAMBHESAJ sú v ponuke v 4 rôznych farbách, pričom každá farba zodpovedá špecifickému účinku na pokožku tela a na špecifický typ bolesti. Biely balzam je zameraný na regeneráciu a uvoľnenie stuhnutej šije, pliec a chrbta, čím prináša okamžitú úľavu a pohodu krčnej chrbtici. Jeho zloženie je starostlivo vybrané, aby ste dosiahli optimálne výsledky a pocítili okamžité zmiernenie napätia a stresu.  

Ponorte sa do sveta relaxácie a starostlivosti o telo s naším bylinkovým balzamom SAMBHESAJ. Objednajte si tento balzamový set ešte dnes a vychutnajte si blahodarné účinky bylín a prírodných olejov. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym s týmto exkluzívnym darčekovým balením, ktoré prináša pocit luxusu a starostlivosti o telo.   

Balenie obsahuje :
1 ks balzam SAMBHESAJ 10 g.
1 ks drevená škatuľka 6x6x3,5 cm

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36