Naspäť / Tradičná bylinková masážna guľa na telo

Základné údaje

Cena s DPH: 5,00 €
Dostupné prevedenie: 150 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Thajské bylinkové gule sú starým dedičstvom odvodeným z  praktík Ayurvedy a ich použitie je aj v súčasnej thajskej medicíne nezanedbateľným pomocníkom. Ich prvé použitie bolo známe už pred viac ako 3000 rokmi. Starostlivo vybrané thajské bylinky sú zmiešané v jednej guli vytvárajúc tak synergický efekt.

Gule sú namiešané z viac ako 10 vzácnych bylín, medzi nimi okrem iného aj zo zázvoru, z lístkov a kôry limetky, z kurkumy, galganu, citrónovej trávy, tamarindu,   puškvorca, z lístkov špeciálnych thajských byliniek samboilu a samsiela. Teplo a esenciálne oleje z byliniek vyživujú pokožku a tým zároveň stimulujú krvný obeh. Používanie herbálnych gulí osviežuje, ukľudňuje a regeneruje pokožku. Ich použitie sa odporúča aj po akomkoľvek masážnom úkone. 

POUŽITIE: 
Herbálnu guľu ponorte do studenej vody, až pokiaľ úplne nenasiakne vodou. Vyberte ju z vody a následne ju naparujte nad parou po dobu 10-15 minút, až pokiaľ neucítite arómu uvoľňovanú z esenciálnych olejov. Potom guľu prikladajte priamo na pokožku. Po ochladení gule ukončite masáž, prípadne pokračujte v masáži s druhou guľou. Pri jednej masáži sa odporúča použiť maximálne 2 gule . 

krok 1 : namáčanie gule

Sprinkle.jpg 

krok 2 : naparovanie gule

    reheat.jpg       

krok 3 : masáž tela

   sleeping.jpg  massage_on_the_back.jpg

INGREDIENTS/ ZLOŽKY: Zingiber cassumnunar Roxbroot, Citrus hystrix DC fruit and leaf, Cymbopogon citratus Stapf leaf/root,  Curcuma Longa Linn root, Citrus hystric DC, Tamarindus indica Linn leaf, Acorus Calamus Linn.leaf, Acacia concinna DC leaf, Niebuhria siamensis Kurz leaf, Curcuma Aromatic Salisb root, Cryptolepis Buchanani Roem.&schult.leaf, A.galanga Swartz root, Cymbopogon nardus Rendle leaf, Camphor

UPOZORNENIE,SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Neodporúča sa používať ľuďom s diagnózou diabetes a tým, ktorí trpia poúrazovou traumou. Skladujte na chladnom a suchom mieste. 

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 150 gramov 
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov             

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 3,33 EUR
Objednávacie číslo
Kód: HBH
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36