Naspäť / Masážna kokosová guľa

Základné údaje

Cena s DPH: 5,00 €
Dostupné prevedenie: 100 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Thajské bylinkové gule sú starým dedičstvom odvodeným z  praktík Ayurvedy a ich použitie je v súčasnej thajskej medicíne nezanedbateľným pomocníkom. Ich prvé použitie bolo známe už pred viac ako 3000 rokmi.  

Kokosové masážne gule sú jedinečné čistým prírodným vitamínom E obsiahnutom v kokosovom oleji. Vyživujú, zjemňujú a revitalizujú pokožku, a zároveň ju chránia pred drsným slnečným žiarením. Kokosový olej udržiava pokožku jemnú a pružnú. Kokosové masážne gule sú ideálne pre masáž tváre a tela, obzvlášť vhodné sú pre citlivú pokožku.

Použitie gulí : Guľu ponorte do studenej vody , až pokiaľ úplne nenasiakne vodou. Následne ju naparujte nad parou po dobu 10-15 minút , až pokiaľ neucítite arómu uvoľňovanú z gule. Potom guľu prikladajte priamo na pokožku. Po ochladení gule ukončite masáž, prípadne pokračujte v masáži s druhou guľou. Pri jednej masáži sa odporúča použiť maximálne 2 gule. 

krok 1 : namáčanie gule

Sprinkle.jpg 

krok 2 : naparovanie gule

    reheat.jpg       

krok 3 : masáž tela

   sleeping.jpg  massage_on_the_back.jpg

INGREDIENTS/ ZLOŽKY: Cocos Nucifera Pulp

UPOZORNENIE,SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.   

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 100 gramov
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 5 EUR
Objednávacie číslo
Kód: HBC
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36