Naspäť / Levanduľová masážna guľa na telo

Základné údaje

Cena s DPH: 6,00 €
Dostupné prevedenie: 150 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Thajské bylinkové gule sú starým dedičstvom odvodeným z  praktík Ayurvedy a ich použitie je v súčasnej thajskej medicíne nezanedbateľným pomocníkom. Ich prvé použitie bolo známe už pred viac ako 3000 rokmi.  

Levanduľová guľa je jedinečným mixom levanduľových kvietkov, levanduľového esenciálneho oleja, lístkov z citrónovej trávy, tamarindu, citronovníka a kurkumy.  Pri jej výrobe sme kládli dôraz na kvalitné zloženie a jemné vyváženie jednotlivých ingrediencii. Levanduľové gule sú unikátne bylinkové masážne gule s výrazným aromaterapeutickým účinkom a čistým prírodným zložením.

Použitie gulí : Guľu ponorte do studenej vody , až pokiaľ úplne nenasiakne vodou. Následne ju naparujte nad parou po dobu 10-15 minút , až pokiaľ neucítite arómu uvoľňovanú z gule. Potom guľu prikladajte priamo na pokožku. Po ochladení gule ukončite masáž, prípadne pokračujte v masáži s druhou guľou. Pri jednej masáži sa odporúča použiť maximálne 2 gule. 

krok 1 : namáčanie gule

Sprinkle.jpg 

krok 2 : naparovanie gule

    reheat.jpg       

krok 3 : masáž tela

   sleeping.jpg  massage_on_the_back.jpg

INGREDIENTS/ ZLOŽKY: Lavandula Angustifolia Flower, Cymbopogon Citratus Leaf, Citrus Hystrix Peel Extract, Tamarindus Indica Leaf, Maerua Siamensis (Kurz) Pax, Curcuma Longa Root, Lavandula Angustifolia Oil

UPOZORNENIE,SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.   

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 150 gramov
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov            

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 4 EUR
Objednávacie číslo
Kód: HBL
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36