Naspäť / Bylinková guľa na masáž tváre a krku

Základné údaje

Cena s DPH: 5,00 €
Dostupné prevedenie: 70 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks
Thajské bylinkové gule sú starým dedičstvom odvodeným z  praktík Ayurvedy a ich použitie je aj v súčasnej thajskej medicíne nezanedbateľným pomocníkom. Ich prvé použitie bolo známe už pred viac ako 3000 rokmi. Starostlivo vybrané thajské bylinky sú zmiešané v jednej guli vytvárajúc tak synergický efekt.

Špeciálne masážne gule sú namiešané z rafinovaných bielych thajských ílov, extraktov z aloe vera, prášku z kurkumy a zázvoru, arómy kurkumy Wan Nang Kam a lístkov tamarindu. Turmerik je antispetikom pri boji s akné a zvláčňuje pokožku. Zázvor ju ukľudňuje, lieči a zároveň spevňuje. Biely íl pomáha detoxikovať pokožku vyťahovaním nečistôt z pleti. Ich použitie je vhodné na zjemnenie citlivej tváre a oblasti krku.

POUŽITIE: 
Počas 30 minút namáčajte guľu v studenej vode, následne ju 5-10 minút naparujte v naparovacom prístroji , alebo v mikrovlnej rúre. Pred aplikáciou na pokožke skontrolujte teplotu gule, nech nie je veľmi horúca. Akonáhle guľa vychladne, opätovne ju naparte 

krok 1 : namáčanie gule

Sprinkle.jpg 

krok 2 : naparovanie gule

    reheat.jpg       

krok 3 : masáž tela

   sleeping.jpg  massage_on_the_back.jpg

INGREDIENTS/ ZLOŽKY: Kaolinite, Coccinia grandis Voigt powder,  Curcuma Aromatic Salisb powder, Acacia concinna DC powder,  Curcuma Longa Linn powder, Zingiber cassumnunar Roxb powder,

UPOZORNENIE,SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.        

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 70 gramov
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov  

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 7,14 EUR
Objednávacie číslo
Kód: HBF
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36