Naspäť / Japonská zubná pasta proti krvácaniu ďasien SALZ INTENSIVE

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !
Zubná pasta SALZ INTENSIVE určená na intenzívnu ochranu ďasien a na prevenciu problémov s krvácaním  ďasien. Tajomstvo rýchleho účinku tejto zubnej pasty je v kombinácii jej hlavných zložiek: hypertonickej soli, extraktu z kôry korkovníka amurského, koenzýmu Q10 a fluoridu. Koenzím Q10 udržuje ďasná zdravé a pri pravidelnom používaní pôsobí proti ich krvácaniu. Fluorid posilňuje zubnú sklovinu a ústnu dutinu svojimi antibakteriálnymi účinkami. Hypertonická soľ stimuluje slinnú žľazu a tým napomáha k tzv. samočistiacej reakcii organizmu v ústnej dutine. Zubná pasta preventívne ochraňuje ďasná tzv. japonskou technológiou, čo znamená že ďasná udržuje ružové a zdravé. Zubná pasta posilňuje zubnú sklovinu a tým zabraňuje aj vzniku zubného kazu. Zubná pasta má jemnú mätovo - slanú príchuť a neobsahuje cukor.

PRÍCHUŤ ZUBNEJ PASTY : mätovo - slaná
FARBA ZUBNEJ PASTY: biela

OBJEM:  160 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : Sorbitol, Hydrated silica, Aqua, Sodium chloride, PEG-400, Sodium lauryl sulfate, Aroma, PEG-20 Hydrogenated castor oil, Cellulose gum, Sodium hydroxide, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Eugenol, Dipotassium glycyrrhizate, Eugenia caryophylus (Clove) flower oil, Phellodendron amurense bark extract, Limonene, Ethylparaben, Anise alcohol, Butylparaben, Ubiquinone, CI 77891.

NÁVOD NA POUŽITIE: na čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte.

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie konzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená pre dospelé osoby.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36