Naspäť / Japonská zubná pasta proti krvácaniu ďasien SALZ FRESH

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ!
Zubná pasta s vysokým obsahom hypertonickej soli, ktorá je získavaná ťažbou z podzemných kameňov. Inovatívna zubná pasta má čerstvú mätovo-slanú príchuť. Hypertonická koncentrovaná soľ stimuluje slinnú žľazu, aby vytvorila takzvané samočistiace reakcie, čím udržuje čisté zuby aj niekoľko hodín po umytí. SALZ Fresh obsahuje 4 hlavné zložky na podporu zdravých zubov a ďasien. Hypertonická soľ a koenzým Q10 starostlivo uchováva zuby a ďasná zdravé, zároveň redukuje nežiaduci zápach z úst. Pomáha odstraňovať zubný povlak a nežiaduce baktérie zo zubov a ďasien. Prírodný rastlinný extrakt DPG (Dipotassium Glycyrrhizate) redukuje symptóm opuchnutých ďasien, pomáha znižovať ich zápal a fluorid ochraňuje zuby a ústnu dutinu.
V porovnaní s klasickou pastou SALZ má zubná pasta SALZ FRESH silnejšiu mätovú príchuť a ešte výraznejší a trvácnejší efekt sviežosti v ústnej dutine. 

PRÍCHUŤ ZUBNEJ PASTY : mätovo - slaná
FARBA ZUBNEJ PASTY: biela

OBJEM:  160 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : 
Ingredients / Zloženie : Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Propylene Glycol, Aroma, PEG-20 Hydrogenated Castor Oil, Cellulose Gum, Sodium Hydroxide, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylparaben, Butylparaben, Ubiquinone, CI 77891.

NÁVOD NA POUŽITIE: n
a čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte. 

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie konzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená pre dospelé osoby.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36