Naspäť / Japonská bieliaca zubná pasta ZACT

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ!

Efektívna bieliaca zubná pasta ZACT rozžiari úsmev, účinne odstraňuje zubné povlaky, škvrny a iné farebné nerovnosti spôsobené hlavne pitím čaju a kávy. Zubná pasta je určená na intenzívnu ochranu ďasien, na udržanie sviežej ústnej dutiny a čistých, prirodzene bielych a silných zubov. Zubná pasta obsahuje fluorid, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a tým zabraňuje aj vzniku zubného kazu. Pasta má sviežu mätovú príchuť a neobsahuje cukor.

PRÍCHUŤ ZUBNEJ PASTY : mätová
FARBA ZUBNEJ PASTY: biela

OBJEM:  150 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : Calcium carbonate, Sorbitol, Aqua, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Alumina, Hydrated Silica, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Benzoate, Limonene,  Carrageenan, Sodium Silicate, Sodium Saccharin, Methylparaben, Eugenol, Butylparaben.

NÁVOD NA POUŽITIE: na čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte.

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie konzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená len pre dospelé osoby.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36