Naspäť / Japonská bieliaca zubná pasta pre fajčiarov ZACT

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !

Zubná pasta určená špeciálne pre fajčiarov účinne odstraňuje zubné povlaky spôsobené fajčením a napomáha udržiavať svieži dych. Dôkladným a pravidelným používaním zubnej pasty škvrny a iné farebné nerovnosti postupne miznú. Zubná pasta je určená na intenzívnu ochranu ďasien, na udržanie sviežej ústnej dutiny a čistých, prirodzene bielych a silných zubov. Zubná pasta obsahuje fluorid, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a tým zabraňuje aj vzniku zubného kazu. Pasta má sviežu mentolovú príchuť a neobsahuje cukor.

PRÍCHUŤ ZUBNEJ PASTY : mentolová
FARBA ZUBNEJ PASTY: biela

OBJEM:  100 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko
DÁTUM SPOTREBY : viď symbol otvoreného téglika na obale

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : Calcium carbonate, Water, Sorbitol, PEG-8, Sodium lauryl sulfate, Hydratated silica, Alumina, Flavor, Xanthan gum, Sodium benzoate, Chondrus crispus (Carrageenan), Sodium sacharin, Methylparaben, Butylparaben.

NÁVOD NA POUŽITIE: na čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle, prípadne fajčení. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte.

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie konzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená len pre dospelé osoby.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36