Naspäť / Špeciálny FOOT PROGRAM

Základné údaje

Cena s DPH:
bylinková kúpeľná soľ 50g. 1,90 €
drevená palička na reflexnú masáž 3,90 €
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

FOOT PROGRAM je špeciálny program určený na kompletnú starostlivosť o nohy a chodidlá. Čisté esenciálne zložky a originálna thajská receptúra určená pre všetkých milovníkov masáži nôh a chodidiel.

BYLINKOVÁ SOĽ NA KÚPEĽ NÔH

Bylinková soľ uvoľňuje unavené nohy, napomáha predchádzať ich poteniu a nežiadúcemu zápachu.

POUŽITIE : Soľ nasypte do horúcej vody a po chvíľke , keď sa soľ rozpustí, vložte nohy do kúpeľa.
UPOZORNENIA: Len na vonkajšie použitie,
skladujte na suchom a chladnom mieste.
INGREDIENTS / ZLOŽKY: Sodium Chloride, Psidium Guajava Leaf Extract, Mentha Piperita ( Peppermint) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil. 


Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 50 g.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov

BYLINKOVÝ OLEJ NA NOHY S ROZPRAŠOVAČOM

POUŽITIE : Bylinkový olej osviežuje a uvoľňuje unavenené nohy, prípadne odstraňuje nežiadúci zápach nôh. Olej aplikujte priamo na nohy, alebo do topánok. Pre znásobenie osviežujúceho efektu v lete odporúčame olej skladovať v chladničke a takto zachladený olej aplikovať na pokožku. Olej je možné používať aj ako osviežovač vzduchu. Olej má praktický rozprašovač pre jednoduchšiu aplikáciu na pokožku.

INGREDIENTS / ZLOŽKY : Aqua, Alcohol, Mentha Piperita ( Peppermint) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Cymbopogon Schoenanthus ( Lemongrass) Oil

SKLADOVANIE: skladujte na chladnom mieste, chráňte pred priamym slnkom a udržiavajte mimo dosahu detí.

UPOZORNENIE: Predchádzajte používaniu na citlivých a podráždených miestach na pokožke. Ak prípravok zasiahne oči, vypláchnite postihnuté miesto čistou vodou. V prípade ak problémy pretrvávajú, konzultujte to s lekárom. Výrobok je určený len na vonkajšie použitie.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 100 ml.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov


PREHRIEVAJÚCI MASÁŽNY BALZAM NA NOHY

Prehrievajúci masážny balzam s vôňou citrónovej trávy je prírodná zmes originálnych thajských bylín, vzácnych esenciálnych olejov a bambuckého masla. Balzam je výživný mix mandľového, kokosového, olivového, pepermintového oleja a olejov z citrónovej trávy a thajskej bylinky plai. Balzam je určený na uvoľňovanie svalov a kĺbov, vyvrtnutí a opuchov počas masáže. Uvoľňuje, regeneruje a osviežuje pokožku a má hĺbkový prehrievajúci efekt. Balzam napomáha aj od nepríjemného svrbenia po uštipnutí hmyzom.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: Prunus Amygdalus Dulgis Oil, Cear Alba, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Zingiber Cassumunar Root Oil, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil

POUŽITIE: balzam je určený len na vonkajšie použitie, aplikujte a rozotrite ho na pokožku podľa potreby 3-4 krát denne. Pre masáž celého tela zmiešajte čajovú lyžičku balzamu s teplou vodou alebo masážnym olejom a jemne vmasírujte do pokožky tela.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, vniknutiu krému do otvorenej rany alebo odreniny. Ak ste citlivý na ktorúkoľvek zložku, krém nepoužívajte. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 100 g.
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov

PRÍRODNÁ VULKÁNOVÁ PEMZA NA CHODIDLÁ

Vulkánová pemza na nohy je prírodný plávajúci kameň , ktorý sa vo vode nerozpustí a nezlomí vďaka svojej jedinečnej štruktúre , vytvorenej zo sklenených vlákien a dutiniek. 

Farby prírodnej pemzy sú od svetlej bielej farby, až po najkvalitnejšie tmavo hnedé, prípadné čierne odtiene. Kamene sú skutočne výsledkom sopečnej erupcie, keď je horúca láva vystreľovaná do vzduchu, preháňaná vzduchom a ochladená, vďaka čomu plyny unikajú a opúšťajú horninu plnú dier. Tieto otvory tak vytvárajú textúru, ktorá je ideálna pre ľahké, bezpečné a prirodzené obrúsenie aj obzvlášť stvrdnutej pokožky chodidiel. 

Pravidelné používanie vulkánovej pemzy napomáha udržiavať pokožku jemnú a hladkú. Je možné používať ju na lakte a päty, odstraňuje hrubú a stvrdnutú pokožku. Pri pravidelnom používaní napomáha predchádzať vzniku tkanív so stvrdnutou kožou, bolestivých kurích ôk a mozoľov.

ZLOŽENIE : Výrobok neobsahuje žiadne chemické látky , nedráždi pokožku, je bez zápachu, bez chuti a nefarbí.

POUŽITIE: Preveďte teplý kúpeľ nôh. V kúpeli namočte aj masážny kameň. Jemne kameňom masírujte stvrdnutú pokožku a následne opláchnite masírované miesta čistou vodou. Aplikujte telové mlieko, alebo vmasírujte masážny olej na hĺbkovú výživu a zjemnenie pokožky. Používajte pravidelne, alebo podľa potreby.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36