Naspäť / Prehrievajúci masážny balzam s vôňou citrónovej trávy

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ - opäť na sklade koncom SEPTEMBRA 2023!

Prehrievajúci masážny balzam s vôňou citrónovej trávy je prírodná zmes originálnych thajských bylín, vzácnych esenciálnych olejov a bambuckého masla. Balzam je výživný mix mandľového, kokosového, olivového, pepermintového oleja, olejov z citrónovej trávy a thajskej bylinky plai. Balzam je určený na uvoľňovanie svalov a kĺbov, vyvrtnutí a opuchov počas masáže. Uvoľňuje, regeneruje a osviežuje pokožku a má hĺbkový prehrievajúci efekt. Balzam napomáha aj od nepríjemného svrbenia po uštipnutí hmyzom.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: Prunus Amygdalus Dulgis Oil, Cera Alba, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Zingiber Cassumunar Root Oil, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil, Citral, Geraniol, Linalool, D-Limonene.

POUŽITIE: balzam je určený len na vonkajšie použitie, aplikujte a rozotrite ho na pokožku podľa potreby 3-4 krát denne. Pre masáž celého tela zmiešajte čajovú lyžičku balzamu s teplou vodou alebo masážnym olejom a jemne vmasírujte do pokožky tela.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, vniknutiu krému do otvorenej rany alebo odreniny. Ak ste citlivý na ktorúkoľvek zložku, krém nepoužívajte. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 100 gramov
Trvanlivosť výrobku: 24 mesiacov

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36