Naspäť / Darčeková škatuľka SAMBHESAJ

Základné údaje

Dostupnosť: VYPREDANÉ !
Pekné darčekové balenie obľúbených bylinkových balzamov SAMBHESAJ vo všetkých štyroch farbách v originálnej drevenej škatuľke. Bylinkové balzamy SAMBHESAJ sú založené na unikátnom zložení, ktoré poskytuje jedinečný zážitok pri masáži a má výrazný uvoľňujúci a regeneračný efekt na pokožku. Na výrobu týchto prípravkov používame len najkvalitnejšie prírodné oleje a autentické thajské byliny, ktoré sú známe svojimi liečivými vlastnosťami.

V ponuke máme balzamy SAMBHESAJ v štyroch rôznych farbách, pričom každá farba zodpovedá špecifickému účinku na pokožku tela a konkrétnemu typu bolesti. Červený balzam poskytuje chladivý efekt a je skvelý na zmiernenie opuchov a bolesti kĺbov. Biely balzam je ideálny na uvoľnenie krčnej chrbtice, svalov šije a krku. Žltý balzam je zameraný na relaxáciu svalov chrbta, povzbudí a prebudí telo. Zelený balzam má univerzálne použitie a môžete ho použiť na regeneráciu tela po športe prípadne počas akejkoľvek masáže, zmiešaním s masážnym olejom.

V prípade ak sa ktorýkoľvek balzam SAMBHESAJ vypredá, bude nahradený univerzálnym thajským balzamom OSOTTHIP 10g.

FARBA BALZAMU:
BIELY - na regeneráciu a uvoľnenie stuhnutej šije, pliec a chrbta.
ŽLTÝ - na regeneráciu a uvoľnenie svalov, šliach a iných vyvrtnutí na tele.
ZELENÝ- univerzálny balzam, prioritne určený na regeneráciu pokožky počas masáže a na úľavu od svrbenia po uštipnutí hmyzom.
ČERVENÝ- balzam s hĺbkovým regeneračným a uvoľňujúcim účinkom.
BALZAM OSOTTHIP - univerzálny uvoľňujúci balzam s vôňou klinčekového oleja.

Ponorte sa do sveta relaxácie a starostlivosti o telo s našimi bylinkovými balzamami SAMBHESAJ. Objednajte si tento milý darčekový set ešte dnes a vychutnajte si blahodarné účinky bylín a prírodných olejov. Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym s týmto exkluzívnym darčekovým balením, ktoré prináša pocit luxusu a starostlivosti o telo.   

Balenie obsahuje mix 4 druhov balzamov:
4 ks balzamov x 10 g.
1 ks drevený box 9x9x4 cm

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36