Naspäť / Bylinkový masážny balzam SAMBHESAJ 200g.

Základné údaje

Cena s DPH: 18,00 €
Dostupné prevedenie: Zelená, Červená, Žltá, Biela
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: 24 hodín od objednania
ks

Balzamy SAMBHESAJ sú vďaka svojmu originálnemu zloženiu jedinečným bylinným masážnym balzamom s výrazným uvoľňujúcim a regeneračným efektom na pokožku. Prípravky sú extrahované z tradičných prírodných olejov a pôvodných thajských bylín. Každá farba thajského balzamu zodpovedá inému účinku na pokožku tela. Thajský balzam SAMBHESAJ ma jemne chladivý efekt.

FARBA BALZAMU: 
BIELY   -  na regeneráciu a uvoľnenie stuhnutej šije, pliec a chrbta 

ŽLTÝ   -  na regeneráciu a uvoľnenie svalov, šliach a iných vyvrtnutí na tele

ZELENÝ-  univerzálny balzam, prioritne určený na regeneráciu pokožky počas masáže a na úľavu od svrbenia po uštipnutí hmyzom

ČERVENÝ -  balzam s hĺbkovým regeneračným a uvoľňujúcim účinkom

INGREDIENTS / ZLOŽKY: viď balenia

POUŽITIE: Primerané množstvo balzamu, zvyčajne vo veľkosti hrášku, používajte počas masáže tela alebo naneste na pokožku 3-4 krát denne. Pre masáž celého tela zmiešajte čajovú lyžičku balzamu s teplou vodou alebo masážnym olejom a jemne vmasírujte do pokožky tela.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, vniknutiu krému do otvorenej rany alebo odreniny. Ak ste citlivý na ktorúkoľvek zložku, krém nepoužívajte. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 200 gramov

Technické parametre

Jednotková cena
100 g.: 9 EUR
Objednávacie číslo
Kód: SBH200
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36