Naspäť / Dvojvrstvové bavlnené ochranné rúško

Základné údaje

Cena s DPH: 5,50 €
Dostupné prevedenie: Biela
Dostupnosť: na sklade od 27.03.2020
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks
Pevné dvojvrstvové bavlnené ochranné rúško s postrannými gumičkami na pevné uchytenie na tvári. Vďaka špeciálnemu anatomicky tvarovanému strihu rúška dôkladnejšie kopírujú obrysy tváre.
Rúška sú vhodné na viacnásobné použitie, je možné ich prať a žehliť. Rúška sú vyrobené z pevnej, kvalitnej a husto tkanej bavlny (195 g/m2). Rozmer rúška : 22x15 cm. Materiál : 100% bavlna. Pranie: 40 až 60 stupňov. Žehlenie: * * .  Vyrobené na Slovensku tradičným slovenským výrobcom medicínskych odevov.

Poznámka: rúška naskladňujeme na sklad priebežne a v týždenných intervaloch. V prípade vypredania aktuálnej týždennej zásoby budú zvyšné nevybavené objednávky vybavené po doplnení zásob a v poradí, ako sme objednávky prijali. Prosíme Vás o trpezlivosť, každú jednu objednávku sa snažíme vybaviť promptne a bez rozdielu objednaného počtu rúšok. 
V prípade, ak ste si zvolili platbu bankovým prevodom, zálohová faktúra Vám bude zaslaná až v momente zabalenia tovaru a jeho rezervácie ku konkrétnej objednávke. O expedovaní tovaru informujeme každého zákazníka formou emailu. Osobný odber rúšok na adrese našej prevádzky bohužiaľ nie je možný - zásielky vzhľadom na nariadenie vlády SR až do odvolania zasielame poštou alebo kuriérom. 
Ďakujeme za pochopenie. 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36