Naspäť / Darčekový set THAI

Základné údaje

Cena s DPH: 16,00 €
Pôvodná cena: 19,10 €
Ušetríte: 3,10 €
Dostupné prevedenie: krém KO-PAIN, krém MUAY
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks
Pekné darčekové balenie obľúbených bylinkových balzamov SAMBHESAJ v štyroch farbách a jedného krému MUAY 30g. alebo KO-PAIN 30 g. v peknej škatuľke z prírodného prútia.

Balzamy SAMBHESAJ sú vďaka svojmu originálnemu zloženiu jedinečným bylinným masážnym prípravkom s výrazným uvoľňujúcim a regeneračným efektom na pokožku. Prípravky sú extrahované z tradičných prírodných olejov a pôvodných thajských bylín. Každá farba balzamu zodpovedá inému účinku na pokožku tela. Balzam SAMBHESAJ ma jemný chladivý efekt.

FARBA BALZAMU:
BIELY
   -  na regeneráciu a uvoľnenie stuhnutej šije, pliec a chrbta

ŽLTÝ   -  na regeneráciu a uvoľnenie svalov, šliach a iných vyvrtnutí na tele

ZELENÝ-  univerzálny balzam, prioritne určený na regeneráciu pokožky počas masáže a na úľavu od svrbenia po uštipnutí hmyzom

ČERVENÝ -  balzam s hĺbkovým regeneračným a uvoľňujúcim účinkom


NAMMAN MUAY CREAM je krém obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky a jej následné prehriatie, uvoľnenie a regeneráciu. Krém má upokojujúce a osviežujúce účinky a môže byť použitý pred a po cvičení, prípadne inej športovej aktivite. NAMMAN MUAY CREAM postihnuté miesta prehrieva a upokojuje, preto je možné lokálne sčervenanie pokožky. 

Boxerský krém alebo Namman Muay cream je krém svetového mena s históriou jeho výroby v Thajsku už od roku 1937.  Dejiny výroby krému sú silne naviazané na thajský box ( muay thai znamená v preklade thajský box) a pôvodnou ideou výroby krému bola snaha vyrobiť prostriedok, ktorý by pred tréningom pomáhal športovcom zahriať svaly, kĺby a pripraviť ich telo na fyzickú záťaž. Zároveň to mal byť prípravok, ktorý by športovcom pomohol zregenerovať sa po bojovom zápase, tréningu a zmiernil bolesti a krvné podliatiny po kopancoch. 

KO-PAIN krém s originálnym zložením obsahuje zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky, napomáhajú tak jej prehriatiu, uvoľneniu a regenerácii. Krém má ukľudňujúce a osviežujúce účinky. Náš absolútny bestseller. 

Masážny krém s originálnym zložením obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky, napomáhajú tak jej prehriatiu, uvoľneniu a regenerácii. Krém má ukľudňujúce a osviežujúce účinky. Krém napomáha k uvoľneniu
 silných a stredných napätí svalov a kĺbov pred a po cvičení. Krém sa nanáša v tenkej vrstve na pokožku a následne sa jemne vmasíruje do pokožky. Bezprostredne po použití môže dôjsť k lokálnemu začervenaniu pokožky, nakoľko pokožka sa prehrieva a následne chladí. Krém obsahuje účinné zložky ako mentol a metylsalicitát.

Balenie obsahuje :
4 ks balzamov x 10 g.
1 ks krém MUAY 30 g. alebo 1 ks krém KO-PAIN 30g.
škatuľka z prírodného prútia 14x7x6 cm

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36