Naspäť / NAMMAN MUAY krém - thajský krém 30g

Základné údaje

Cena s DPH: 4,50 €
Pôvodná cena: 6,00 €
Ušetríte: 1,50 €
Dostupné prevedenie: 30 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: okamžite
ks

NAMMAN MUAY CREAM je krém obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky a jej následné prehriatie, uvoľnenie a regeneráciu. Krém má upokojujúce a osviežujúce účinky a môže byť použitý pred a po cvičení, prípadne inej športovej aktivite. NAMMAN MUAY CREAM postihnuté miesta prehrieva a upokojuje, preto je možné lokálne sčervenanie pokožky. 

Boxerský krém alebo Namman Muay cream je krém svetového mena s históriou jeho výroby v Thajsku už od roku 1937.  Dejiny výroby krému sú silne naviazané na thajský box ( muay thai znamená v preklade thajský box) a pôvodnou ideou výroby krému bola snaha vyrobiť prostriedok, ktorý by pred tréningom pomáhal športovcom zahriať svaly, kĺby a pripraviť ich telo na fyzickú záťaž. Zároveň to mal byť prípravok, ktorý by športovcom pomohol zregenerovať sa po bojovom zápase, tréningu a zmiernil bolesti a krvné podliatiny po kopancoch. 

Aj keď existuje veľa napodobenín tohto krému, originál je len jeden a práve ten nájdete aj v našej ponuke.

INGREDIENTS / ZLOŽKY: aqua, methyl salicylate, menthol, polysorbate 20, polysorbate 80,
eugenol, triethanolamine, carbomer

POUŽITIE: krém je určený len na vonkajšie použitie, aplikujte a rozotrite ho na pokožku podľa potreby 3-4 krát denne.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, vniknutiu krému do otvorenej rany alebo odreniny. Ak ste citlivý na ktorúkoľvek zložku, krém nepoužívajte. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

KRAJINA PÔVODU : Thajsko
OBJEM: 30 gramov 

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36