Naspäť / NAMMAN MUAY krém - thajský krém 100g - SUPER COMBO BALENIE 5 KS

Základné údaje

Cena s DPH: 37,00 €
Pôvodná cena: 50,00 €
Ušetríte: 13,00 €
Dostupné prevedenie: balenie 5 ks
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

NAMMAN MUAY CREAM je krém obsahujúci zložky, ktoré stimulujú prekrvenie pokožky a jej následné prehriatie, uvoľnenie a regeneráciu. Krém má upokojujúce a osviežujúce účinky a môže byť použitý pred a po cvičení, prípadne inej športovej aktivite. NAMMAN MUAY CREAM postihnuté miesta prehrieva a upokojuje, preto je možné lokálne sčervenanie pokožky. 

Boxerský krém alebo Namman Muay cream je krém svetového mena s históriou jeho výroby v Thajsku už od roku 1937.  Dejiny výroby krému sú silne naviazané na thajský box ( muay thai znamená v preklade thajský box) a pôvodnou ideou výroby krému bola snaha vyrobiť prostriedok, ktorý by pred tréningom pomáhal športovcom zahriať svaly, kĺby a pripraviť ich telo na fyzickú záťaž. Zároveň to mal byť prípravok, ktorý by športovcom pomohol zregenerovať sa po bojovom zápase, tréningu a zmiernil bolesti a krvné podliatiny po kopancoch. 

Aj keď existuje veľa napodobenín tohto krému, originál je len jeden a práve ten nájdete aj v našej ponuke.

POUŽITIE: krém je určený len na vonkajšie použitie, aplikujte a rozotrite ho na pokožku podľa potreby 3-4 krát denne.

UPOZORNENIE, SKLADOVANIE: výrobok je určený len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami, vniknutiu krému do otvorenej rany alebo odreniny. Ak ste citlivý na ktorúkoľvek zložku, krém nepoužívajte. Chráňte pred deťmi. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Krajina pôvodu: THAJSKO
Objem: 100 gramov
Balenie : 5 ks x 100 g.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36