Naspäť / Japonská zubná pasta proti krvácaniu ďasien SALZ - NOVINKA

Základné údaje

Cena s DPH: 2,90 €
Pôvodná cena: 3,60 €
Ušetríte: 0,70 €
Dostupné prevedenie: 90 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks
Zubná pasta SALZ určená na intenzívnu ochranu ďasien a na prevenciu problémov s krvácaním  ďasien. Tajomstvo rýchleho účinku tejto zubnej pasty je v kombinácii jej hlavných zložiek: hypertonickej soli, prírodnej bylinnej zložky "obaku", koenzýmu Q10 a fluoridu. Prítomný fluorid ochraňuje zuby a ústnu dutinu, hypertonická soľ stimuluje slinnú žľazu a tým napomáha k tzv. samočistiacej reakcii organizmu v ústnej dutine. Zubná pasta preventívne ochraňuje ďasná tzv. japonskou technológiou, čo znamená že ďasná udržuje ružové a zdravé. Zubná pasta posilňuje zubnú sklovinu a tým zabraňuje aj vzniku zubného kazu. Zubná pasta má jemnú mätovo - slanú príchuť a neobsahuje cukor.

OBJEM:  90 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : 
Water, Sorbitol, Hydrated silica, Sodium chloride, PEG-400, Sodium lauryl sulfate, Flavor, PEG-20 Hydrogenated castor oil, Cellulose gum, Sodium hydroxide, Titanium dioxide, Sodium Fluoride, Sodium sacharin, Eugenia caryophylus (Clove) flower oil, Phellodendron amurense bark extract, Dipotassium glycynhizate, Ethylparaben, Butylparaben, Ubiquinone.

NÁVOD NA POUŽITIE: n
a čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte.

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie skonzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená pre dospelé osoby.

Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36