Naspäť / Japonská zubná pasta proti krvácaniu ďasien SALZ FRESH - NOVINKA

Základné údaje

Cena s DPH: 2,90 €
Pôvodná cena: 3,24 €
Ušetríte: 0,34 €
Dostupné prevedenie: 90 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks
Zubná pasta s vysokým obsahom hypertonickej soli, ktorá je získavaná ťažbou z podzemných kameňov. Inovatívna zubná pasta má čerstvú mätovo-slanú príchuť. Hypertonická koncentrovaná soľ stimuluje slinnú žľazu, aby vytvorila takzvané samočistiace reakcie, čím udržuje čisté zuby aj niekoľko hodín po umytí. SALZ Fresh obsahuje 4 hlavné zložky na podporu zdravých zubov a ďasien. Hypertonická soľ a koenzým Q10 starostlivo uchováva zuby a ďasná zdravé, zároveň redukuje nežiaduci zápach z úst. Pomáha odstraňovať zubný povlak a nežiaduce baktérie zo zubov a ďasien. Prírodný rastlinný extrakt DPG (Dipotassium Glycyrrhizate) redukuje symptóm opuchnutých ďasien, pomáha znižovať ich zápal a fluorid ochraňuje zuby a ústnu dutinu.
V porovnaní s klasickou pastou SALZ má zubná pasta SALZ FRESH silnejšiu mätovú príchuť a ešte výraznejší a trvácnejší efekt sviežosti v ústnej dutine. 

PRÍCHUŤ ZUBNEJ PASTY : mätovo - slaná
FARBA ZUBNEJ PASTY: biela

OBJEM:  90 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : 
Water, Sorbitol, Hydrated silica, Sodium chloride, Sodium lauryl sulfate, Propylene glycol, Flavor, PEG-20 Hydrogenated castor oil, Cellulose gum, Titanium dioxide, Sodium hydroxide, Sodium fluoride, Sodium Sacharin, Dipotassium glycinhizate, Ethylparaben, Butylparaben, Ubiquinone.


NÁVOD NA POUŽITIE: n
a čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte.

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie konzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená pre dospelé osoby.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36