Naspäť / Japonská bieliaca zubná pasta pre fajčiarov ZACT - NOVINKA

Základné údaje

Cena s DPH: 2,90 €
Pôvodná cena: 3,84 €
Ušetríte: 0,94 €
Dostupné prevedenie: 100 g
Dostupnosť: na sklade
Doba dodania: doručenie do 24 hodín
ks

Zubná pasta určená špeciálne pre fajčiarov účinne odstraňuje zubné povlaky spôsobené fajčením a napomáha udržiavať svieži dych. Dôkladným a pravidelným používaním zubnej pasty škvrny a iné farebné nerovnosti postupne miznú. Zubná pasta je určená na intenzívnu ochranu ďasien, na udržanie sviežej ústnej dutiny a čistých, prirodzene bielych a silných zubov. Zubná pasta obsahuje fluorid, ktorý posilňuje zubnú sklovinu a tým zabraňuje aj vzniku zubného kazu. Pasta má sviežu mentolovú príchuť a neobsahuje cukor.

OBJEM:  100 g.
KRAJINA PÔVODU: Thajsko

ZLOŽENIE / INGREDIENTS : Calcium carbonate, Water, Sorbitol, PEG-8, Sodium lauryl sulfate, Hydratated silica, Alumina, Flavor, Xanthan gum, Sodium benzoate, Chondrus crispus (Carrageenan), Sodium sacharin, Methylparaben, Butylparaben.

NÁVOD NA POUŽITIE: na čistenie zubov používajte malé množstvo pasty minimálne 2-krát denne, alebo po každom jedle, prípadne fajčení. Zubnú pastu neprehĺtajte a obsah z úst vypľujte.

UPOZORNENIA : ľudia citlivý na ktorúkoľvek látku obsiahnutú v tejto zubnej paste, by mali jej použitie skonzultovať so svojim zubným alebo všeobecným lekárom. Skladujte pri teplote 15-30 stupňov a držte mimo dosahu malých detí. Zubná pasta je určená len pre dospelé osoby.
Naspäť
Rýchly telefónny kontakt:
(421) 55 677 19 36